Apie mus, MOKSLO-LAB

Išsamiai ir įdomiai

Tai KOKYBĖ, PATOGUMAS ir PAPRASTUMAS!

UŽTIKRINTA KOKYBĖ!

Mes žinome, ką reiškia nepakankama kokybė olimpiadose, todėl siekiame Jums užtikrinti kuo didesnę kokybę, tad olimpiadų užduotis ir sistemą prieš kiekvieną turą ištestuojame!

PATOGU NAUDOTIS!

Mūsų vienas iš tikslų - patogus naudojimasis! Viskas turi savo vietą, jokių klaidų ir užtikrintas susisiekimas bei pagalba!

PAPRASTUMAS!

Jokių užuomenų ar neaiškaus turinio, nes viskas pateikiama paprastai ir lengvai suvokiamai! Todėl spustelk mygtuką "REGISTRUOTIS" ir dalyvauk!

Jauna ir tobulėjanti komanda!

Olimpiados išskirtinės ne tik dėl KOKYBĖS, PATOGUMO ir PAPRASTUMO, o ir dėl išskirtinės komandos! Ji jauna, gabi, inovatyvi ir organizuota! Ją sudaro įvairių pomėgių ir sričių mėgėjai ir žinovai! Ji - aštuntokai!

Mūsų vertybės!

Esame lengvai, greitai prisitaikantys ir lankstūs dalyvių bei mokytojų atžvilgiu, o kartu ir nesudėtingi, rimtai žiūrintys į projektą ir rūpestingi!

Dalyvauti gali kiekvienas!

Mokslo-Lab yra olimpiados skirtos Lietuvos penktokams išbandyti matematikos, lietuvių ir anglų kalbos žinias patogiu būdu!

Dalyvis

Kiekvienas dalyvis gali taip pat savarankiškai prisiregistruoti, spręsti užduotis, peržvelgi rezultatus, dalyvauti finale ir laimėti prizus!

Mokytojas

Kiekvienas mokytojas gali priimti jau užsiregistravusius klasės dalyvius ar juos užregistruoti, peržiūrėti jų rezultatus!

Finalas

Finale gali dalyvauti paprastai, niekur neišvykstant, tiesiog savo kompiuteryje nustatytu laiku! Ir tai visiškai nieko nekainuoja...

Versija - 4.4

Organizatorius - Ugnius Vaičeskas

mokslolab.lt | © 2018-2019 MOKSLO-LAB